چین دیود یکسو کننده سریع بازیابی سازنده

حکمت بزرگ حکمت Huixin نامحدود است

اخبار

November 18, 2019

LED Expo New Delhi 2019

در 16 نوامبر ، نمایشگاه سه روزه LED نمایشگاه جدید دهلی نو با موفقیت در مرکز نمایشگاه هندوستان ، بزرگ نویدا ، هند برگزار شد.

Huixin Electronics برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در این نمایشگاه شرکت کرد ، همانطور که انتظار می رفت ، ستایش های شدیدی دریافت کرد. بازدید کنندگان علاقه زیادی به محصولات Huixin نشان دادند.

نمایشگاه ال ای دی در هند به الهام بخش محصولات ، فن آوری ها و روندهای نوآورانه در صنعت LED در جهان تبدیل شده است. راه حل های روشنایی و کاربردهای فناوری LED در این نمایشگاه نیز یکی از نکات برجسته آن است ، این یک رویداد بزرگ برای تبادل شرکت کنندگان در صنعت الکترونیک است.

پس از راه حل های فنی Huixin ، بسیاری از مشتریان بسیار راضی بودند و به اهداف خرید در محل رسیدند. Huixin همچنین نکات برجسته مختلفی را به ارمغان آورد ، حرفه ای ، غنایی ، تنوع و نوآوری را به نمایشگاه نشان داد.

درک نیازهای خدمت به مشتریان ، تحقیق و توسعه نوآوری و محصولات با کیفیت بالا برای استقبال از آینده. Huixin در طول سال در نمایشگاه هایی در کشورهای مختلف شرکت کرده است ، ظاهر شدن در نمایشگاه های بین المللی فرصت های بیشتری را برای این شرکت برای گسترش بازارهای خارج از کشور ایجاد کرده است.

اطلاعات تماس