چین دیود یکسو کننده سریع بازیابی سازنده

حکمت بزرگ حکمت Huixin نامحدود است

اخبار

June 3, 2019

COMPUTEX تایپه 2019

نمایشگاه پنج روزه کامپیوتر بین المللی کامپیوتر و تایپه COMPUTEX 2019 با موفقیت در اول ژوئن به پایان رسید.

Huixin یک بستر دقیق برای غرفه داران و خریداران جهانی فراهم کرد ، فرصت های شغلی عظیمی را برای بسیاری از مشتریان در داخل و خارج از کشور به ارمغان آورد.

به عنوان یک تولید کننده پیشرو دیودها ، غرفه Huixin بازدید کنندگان بسیاری را به مشورت می کشاند.

با توسعه علم و فناوری ، تقاضا برای محصولات الکترونیکی مصرفی نیز قوی تر و قوی تر می شود و در نتیجه کمبود برخی از قطعات الکترونیکی ایجاد می شود. با این حال ، Huixin در این نمایشگاه قدرت شگفت انگیز ، فناوری اولویت بندی ، محصولات متنوع ، انواع راه حل های کاربردی محبوب و راه حل های خدماتی را به جهانیان نشان داد ، که بسیاری از غرفه داران را به سمت خود جذب کرده است ، همچنین بسیاری از شرکت ها و کارشناسان مرتبط برای مشاوره ، تبادل و بحث در مورد همکاری.

پل های یکسو کننده که توسط Huixin تولید و تولید شده است مورد توجه مشتریان قرار گرفته است برای اندازه کوچک ، نصب ساده ، صرفه جویی در فضای صفحه مدار ، قابلیت جریان بالای ضد افزایش و ثبات محصول در زیر بار زیاد.

پس از نمایشگاه ، Huixin جمع شده بودند تا موفقیت را با مشتریان جشن بگیرند. نمایشگاه موفق این بار بدون شک به دلیل تلاش های انجام شده توسط Huixin در گذشته بوده است و البته این نیز با مشتریان ما ارتباط تنگاتنگی دارد. این دو به منظور دستیابی به موفقیتهای بیشتر در آینده با یکدیگر تبلیغ و توسعه می یابند.

اطلاعات تماس