چین دیود یکسو کننده سریع بازیابی سازنده

حکمت بزرگ حکمت Huixin نامحدود است

اخبار

April 18, 2019

Expo Electronica 2019

15 تا 17 آوریل ، Expo Electronica 2019 با موفقیت در مرکز نمایشگاه Crocus-Expo IEC در مسکو ، روسیه برگزار شد

Huixin به عنوان یک شرکت مشهور دیود ، بسیاری از بازدید کنندگان را شوکه کرد و به سطح جدیدی رسید.

1. عرضه بیش از تقاضا است

* تقاضای شدید و چشم انداز نامحدود

با توسعه علم و فناوری ، تقاضا برای محصولات الکترونیکی مصرفی نیز قوی تر و قوی تر می شود و در نتیجه کمبود برخی از قطعات الکترونیکی ایجاد می شود. با این حال ، Huixin در این نمایشگاه قدرت شگفت انگیز ، فناوری اولویت بندی ، محصولات متنوع ، انواع راه حل های کاربردی محبوب و راه حل های خدماتی را به جهانیان نشان داد که بسیاری از غرفه داران را برای متوقف کردن و بررسی به خود جلب کرده است ، همچنین بسیاری از شرکت ها و کارشناسان مرتبط برای مشاوره آمده اند. ، تبادل و بحث در مورد همکاری.

2. از فرصت استفاده کنید

* جریان بی پایان بازدید کنندگان

با توسعه صنایع جدید ، مردم از نظر عملکرد ، اندازه و ظاهر محصولات الکترونیکی سختگیرتر می شوند. محصولات الکترونیکی به تدریج به سمت مدارهای کوچکتر و کوچکتر ، تراکم مدار بالاتر و بالاتر و سرعت انتقال سریعتر و سریعتر حرکت می کنند. دیود به عنوان یک مؤلفه مهم محصولات الکترونیکی ، قطعات الکترونیکی جدید در جهت تراشه ، کوچک سازی ، فرکانس بالا ، پهنای باند ، دقت بالا ، ادغام و محافظت از محیط زیست در حال توسعه است.

پل های یکسو کننده که توسط Huixin تولید و تولید شده است مورد توجه مشتریان قرار گرفته است برای اندازه کوچک ، نصب ساده ، صرفه جویی در فضای صفحه مدار ، قابلیت جریان بالای ضد افزایش و ثبات محصول در زیر بار زیاد.

بر اساس حال و آینده ، مشتاقانه منتظر آینده هستیم ، Huixin از این فرصت استفاده می کند ، نیروی انسانی بیشتری ، منابع مادی و منابع مالی سرمایه گذاری می کند ، پیشرفت نسل جدیدی از مؤلفه های نوع جدید با حقوق مالکیت معنوی مستقل ، سرعت بخشیدن به فناوری تولید Huixin را به یک سطح جدید ، و به مردم کمک کند از زندگی هوشی لذت ببرند.

اطلاعات تماس